Blaupunkt MSR901

Artikuls: T-MLX29079
EAN kod: 5901750503337
Ražotājs: Blaupunkt
68.24 €
Ir noliktavā

 Lielākā daļa vīriešu regulāri skujas. Daži pat to dara katru dienu. Tāpēc ir svarīgi, lai skuveklis būtu ērts, ergonomisks un, pirmkārt, kalpo tā mērķim, t.i., tas izveido bārdu tieši tā, kā lietotājs vēlas.

Blaupunkt MSR901 vīriešu skuveklis ne tikai atbilst šīm cerībām, bet piedāvā vēl lielāku labumu. Pateicoties perfekti apvienotajām funkcijām, tas noteikti kļūs par partneri katram cilvēkam.
Ar MSR901 skuvekli, skūšanās, sejas matu kopšanu vai matu griešanu vairs netiks uzskatīta apgrūtinoša, tas neņems daudz laika un neradīs diskomfortu. Gluda, labi skūta seja, ideala bārda, perfekts matu griezums noteikti pārliecinās katru cilvēku, ka ir vērts rūpēties par savu izskatu ar MSR901 skuvekli.
Trīs neatkarīgas skūšanās galviņas, ar kurām ir aprīkots skuveklis, lieliski pielāgojas sejas un kakla formai, savukārt vienmērīgā spiediena sadales sistēma nodrošina optimālu skūšanu. Pateicoties Multi-D skūšanās tehnoloģijai, lietotājs nevarēs saskarties ar sejas matu izkļūšanas problēmu. Skūšanās komfortu papildina trīskāršās griešanas galviņas 3D-Blue Cut, kuru biezums ir tikai 0,1 mm. Tā ir plaši pazīstamas un novērtētas Hi-Precision Cut tehnoloģijas izstrāde un pilnveidošana.
Mēs esam mainījuši dažus konstrukcijas elementus, asmeņu iekšējo saspiešanu un skūšanās galvas plēves efektivitāti, lai savāktu matus. Šīs izmaiņas ir ļāvušas panākt vēl precīzāku skūšanos, vienlaikus mīkstinot ādu. Ir uzlabojusies arī ierīces lietošanas komforts, jo skuveklis ir daudz klusāks. Skūšanās galviņu caurumu forma, kas ļauj noskūt gan īsākos sejas matus, gan blakus ādai
Vīriešiem, kuri novērtē skūšanās komfortu un regulāras bārdas uzkopšanai, ražotājs ir izveidojis stiprinājumu ar folijas skūšanās sistēmu, kas jāizmanto kopā ar bārdu. Tas padara skūšanu vēl rūpīgāku, jo tiek izņemti pat vissmalkākie mati.
Visas skūšanās galviņas ir paredzētas, lai mazinātu kairinājuma risku pat uz jutīgas ādas. Jums  nav jāuztraucas par apsārtumu vai nelielām pēcskūšanās brūcēm. Vīriešiem, kuriem ir maiga āda, arī būs patīkama skūšanās iespēja, izmantojot skūšanās putas vai želeju.
Garākiem sejas matiem, piemēram, bārdām, ražotājs iesaka izmantot saspraudes stiprinājumu. Lēnām pārvietojot ierīci pret matiem, ir viegli veidot bārdu un iegūt vēlamo garumu
Skuveklis arī palīdzēs jums rūpēties par savu frizūru. Lai grieztu matus, vienkārši izmantojiet saspraudes stiprinājumu un vienu no trim pievienotajiem ķemmes piederumiem (3/6/9 mm).
Tomēr tās nav visas iespējas, ko piedāvā skuveklis MSR901. Tas ir aprīkots ar pilnīgu sejas higiēnas komplektu, kurā ietilpst trimmeris, kas ļauj noņemt nevēlamus matus no ausīm un deguna, otu, kas attīra dienas laikā uzkrāto piemaisījumu seju, kā arī masāžas stiprinājumu, kas uzlabo asins daudzumu piegādi sejas ādai un stimulē tās atjaunošanos.
Katrs mūsdienu cilvēks, kas rūpējas par savu izskatu, noteikti novērtēs šo plašo piederumu komplektu.
MSR901 vīriešu skuveklis ir bezvadu, ar iespēju to pieslēgt elektrotīklam. Augstas kvalitātes litija akumulators, kas ir pilnībā uzlādēts tikai 90 minūšu laikā, ļauj izmantot ierīci līdz 1 stundai. Šajā laikā jūs varat ērti rūpēties par pat visprasīgākajiem sejas matiem 
Displejs, kas atrodas skuvekļa rokturī, parāda atlikušo akumulatora kalpošanas laiku, lai lietotājs zinātu, cik ilgi skuveklis darbosies ar baterijām. Ja akumulators izlādējās, skuvekli var pieslēgt elektrotīklam un turpināt skūšanu.
MSR901 skuvekļu modelis ir ūdensnecaurlaidīgs IPX7 līmenī, tāpēc jūs varat to izmantot dušā vai vannā un mazgāt to zem tekoša ūdens bez raizēm.
Skuvekļa ergonomiskā forma nodrošina perfektu roku saderību, tāpēc jūs nejūtaties neērti, pat strādājot ar skuvekli ilgāku laiku.
 
  • 3D zilā griezuma trīskāršie gredzeni
  • Patentēta griešanas galvas tehnoloģija ar biezumu tikai 0,1 mm
  • 3 precizitātes galviņas, kas pielāgotas sejas kontūrām (Multi-D skūšanās)
  • Ūdensnecaurlaidīgs IPX7
  • Komplekts vīriešu higiēnai: skūšanās, griešana, tīrīšana, masāža
  • Vadu un bezvadu darbība
  • Līdz 60 minūšu ilgai darbībai bez uzlādes; 90 minūtes, lai pilnībā uzlādētu baterijas
  • Augstas kvalitātes litija baterijas bez atmiņas efekta
  • Barošanas avots: 100-240 V ~ 50/60 Hz, 0,2 A

service Droši pirkumi
service GARANTIJA
Garantija 24 mēnesi
service Bezmaksas piegāde un montāža
Daugavpils pilsētas robežās
service Klientu atbalsta
+ 371 29546600