Navitel CR900

Artikuls: T-MLX39933
EAN kod: 8594181740739
Ražotājs: Navitel
52.22 €
Ir noliktavā

 Navitel CR900 Full HD DVR automašīnas kamera - 2,7 "

 
Navitel CR900 videoreģistrators ir ideāls risinājums, lai iemūžinātu visus neaizmirstamos mirkļus ceļa brauciena laikā un vienlaikus uzlabotu jūsu automašīnas drošību. Navitel CR900 DVR automašīnas kamera ir aprīkota ar Sony Exmor R CMOS optisko sensoru, kas Full HD izšķirtspējā reģistrē visus svarīgos mirkļus jūsu braucienu laikā.
 
Specifikācijas:
- Displejs: 2,7 "TN LCD
- Sensors: Sony Exmor R CMOS
- Video izšķirtspēja: 1920px1080p @ 30fps
- Video formāts: H.264
- Attēla izšķirtspēja: 12 MP
- Attēla formāts: JPG
- Atmiņa: microSD karte līdz 32 GB
 
Navitel CR900 automašīnas videokamera piedāvā pilnīgu drošību
Navitel CR900 video ierakstītājs transportlīdzeklim ir aprīkots ar stāvēšanas režīmu, kas ieraksta video pēc kustības noteikšanas objektīva diapazonā, un ar paaugstinātu jutību G-sensoru, kas tiek automātiski aktivizēts, kad tiek atklāts negadījums vai pēkšņa bremzēšana. Pateicoties automātiskās palaišanas režīmam, tas automātiski reģistrē videoklipus, iedarbinot automašīnu.
 
Fantastiska video kvalitāte
120 grādu platleņķa objektīvs kombinācijā ar Sony Exmor R CMOS attēla sensoru uztver visu, kas atrodas automašīnas priekšā, Full HD izšķirtspējā. Navitel CR900 DVR automašīnas kamerai ir arī 2,7 collu displejs, kas ļauj jums skatīties savus videoklipus. Jums vienmēr būs papildu vieta jauniem video, jo Navitel CR900 domu kamera atbalsta microSD atmiņas kartes līdz 32 GB (NAV iekļauta).
 
Viegla un droša montāža
Pēc dažām darbībām automašīnā uzstādiet Navitel CR900 Full HD DVR automašīnas kameru. Izmantojiet vienu no diviem iekļautajiem dažādiem automašīnas turētājiem, lai to uzstādītu uz vējstikla, pēc tam pievienojiet to barošanas avotam, izmantojot komplektācijā iekļauto automašīnas lādētāju, un sāciet savus braukšanas piedzīvojumus. Iebūvētais akumulators ļauj noņemt kameru no strāvas avota un ceļojuma laikā nofotografēt apbrīnojamo dabas ainavu.
 
Šai Navitel CR900 DVR automašīnas kamerai ir divi automašīnas turētāji, automašīnas lādētājs, USB kabelis, mikrošķiedras audums objektīva tīrīšanai un lietotāja rokasgrāmata.

service Droši pirkumi
service GARANTIJA
Garantija 24 mēnesi
service Bezmaksas piegāde
Daugavpils pilsētas robežās
service Klientu atbalsta
+ 371 29546600